Technická špecifikácia: Doprajte si kvalitné bývanie

Okrem dômyselných návrhov verejných priestorov a vysokého štandardu bývania v komplexe Rudiny II. kladieme veľký dôraz aj na kvalitu materiálového a technologického prevedenia.

Nosný systém stavby bude držať železobetónový skelet doplnený obvodovým murivom z tehál. Myslíme aj na bezpečnosť budúcich obyvateľov – vjazd do parkovacej časti domu bude monitorovaný kamerovým systémom.

Kvalitné vybavenie bytov

Byty sa predávajú v prevedení štandard – vybavené vstupnými oceľovými bezpečnostnými dverami a interiérovými dverami v odtieni dubu. Súčasťou vybavenia bude tiež laminátová podlaha s dubovým vzorom a v kúpeľni a na toalete keramická dlažba a obklad s hrúbkou 8 mm. V cene bytu je tiež zariadenie kúpeľne a WC – biela keramika v strednom vyššom štandarde a chrómové batérie. V každom byte bude tiež k dispozícií optické vlákno TV a internetového poskytovateľa a tiež audiovrátnik na ovládanie vstupu do objektu.

Kompletnú technickú špecifikáciu nájdete v sekcii Byty – Technická špecifikácia. 

Chcete sa dozvedieť viac informácií o tomto projekte? Napíšte nám na e-mail vavrova@istrofinal.sk alebo si dohodnite stretnutie telefonicky 0902 554 232.