Náš projekt Kamence je víťazom prestížnej ceny CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy!

Jedným z našich projektov bytovej výstavby je aj projekt novej mestskej štvrte Kamence – www.kamence.sk. Prvé tri bytové domy z tejto výstavby získali prestížne ocenenie – cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy.

Ďakujeme odbornej porote za toto vzácne ocenenie, skvelému tímu architektov kancelárie SLLA za fantasticky odvedenú prácu, húževnatému a vytrvalému tímu investora Istrofinal za to, že spoločne s dodávateľmi dokázali preniesť víziu na skutočnosť, generálnemu dodávateľovi Stavizol za spoľahlivosť a kvalitnú realizáciu, vedeniu mesta Kysucké Nové Mesto za súčinnosť pri príprave nášho projektu a samozrejme, všetkým klientom za prejavenú dôveru v kvalitu a hodnotu nášho projektu Kamence.

(čítaj viac)

Parkovacie miesta na predaj

Chcete konečne pohodlne a bez starostí zaparkovať svoje milované auto VŽDY NA ROVNAKOM, ba dokonca svojom vlastnom vyhradenom parkovacom mieste?

Máte už dosť každodenných obáv či budete mať kde zaparkovať?

Máte už po krk strachu, či sa Vášmu autu niečo v noci nestane?

PONÚKAME VÁM SKVELÉ RIEŠENIE, ktoré je:

  • bezpečné
  • dáva istotu
  • komfort
  • nové príležitosti a možnosti, ako sa mu konečne odvďačiť svojmu automobilu za jeho každodennú službu a oddanosť!

>> Ponuka parkovacích miest

PONÚKAME VÁM JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ VYBRAŤ SI Z POSLEDNÝCH VOĽNÝCH DOSTUPNÝCH PARKOVACÍCH MIEST NA RUDINÁCH II.

Viac informácií o voľných miestach a možnostiach zakúpenia Vám radi poskytneme na čísle 0903 554 212 alebo e-mailom na: office@istrofinal.sk

(čítaj viac)

Mezonety sú v kurze – tu je 5 dôvodov prečo

Trendom je bývať v nízkopodlažných domoch a v dvojpodlažných bytoch. Musíme uznať, bývanie v mezonete je nielen chic, ale aj praktické! Pozrime sa na to, prečo. Priestor

To je rozhodne najväčšia výhoda mezonetových bytov. Po vzdušnosti, voľnosti, možnosti pohybovať sa a žiť na veľkej ploche, túži predsa každý. Priestor je jednoducho vzácny ako soľ. Vďaka väčšiemu priestoru na život máte však aj viac možností na vytvorenie úložného priestoru. Poznáte to: po sezóne treba niekam odložiť zimné, či naopak letné veci, vaše dieťa potrebuje odrážadlo, bicykel, sánky, boby, jedny lyže, druhé lyže, tretie lyže… a jedna pivnica nestačí. Voilá, mezonet je riešením!

(čítaj viac)
1 2 3 9