Rudiny II: Nahliadnite do vášho nového bytu

Jedinečné bývanie v novom bytovom komplexe Rudiny II. v Žiline naberá reálne kontúry. Pozrite si exkluzívne vizualizácie návrhov interiérov – aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie.

Nezabudnite, že všetky byty v bytových domoch Rudiny II. majú minimálne jeden balkón či terasu sú predávané vo vybavení ŠTANDARD:
  • so snehobielymi stenami,
  • laminátovými podlahami a keramickými dlažbami a obkladmi v kúpeľni podľa vášho výberu
  • zárubňami, vstupnými aj interiérovými dverami s kovaním a tiež prípravou na svietidlá.

Radi však vyhovieme aj vašim netradičným prianiam – či už si vyberiete štandardné riešenie v cene bytu, alebo nadštandard. V oboch prípadoch vám poskytneme široký výber materiálových prevedení zariadenia, riešenia na mieru, špičkový individuálny prístup dizajnérov a odborníkov.

V novej štvrti Rudiny II. sú pre budúcich obyvateľov pripravené dvoj-, troj- aj štvorizbové byty – a pre náročnejších tiež dvojpodlažné byty – mezonety. 

Na vizualizáciách interiéroví dizajnéri navrhli, ako by ste si vaše nové bývanie mohli zariadiť.Ak by ste potrebovali radu architekta, neváhajte sa na nás obrátiť. Pomôžeme vám tiež s fiancovaním nehnuteľnosti či odpredajom starého bytu. 

Ak máte radi originálne riešenia alebo veľkorysé priestory, určite oceníte možnosť spojiť viac bytových jednotiek do jedného celku. Neváhajte nás však kontaktovať čo najskôr, aby sme vám mohli vaše vysnívané bývanie rezervovať. 

Napíšte nám na e-mail vavrova@istrofinal.sk alebo si dohodnite stretnutie telefonicky 0902 554 232.