Byty sú už takmer vypredané, ale ponúkame ďalší variant kvalitného bývania

Teší nás, že náš projekt je hodnotený realitnými maklérmi aj záujemcami o byty ako najlepší v Žiline. Sme motivovaní pracovať ďalej a už v lete tohto roku pripravujeme kolaudáciu 3 bytových domoch projektu Kamence.

 

67 nových bytov v pokojnej lokalite

Projekt Kamence pre nás navrhli skvelí architekti z ateliéru SLLA, ktorý okrem iných projektov participuje aj na výstavbách obytných štvrtí vo Viedni či iných európskych metropolách.

 

Lacnejší variant kvalitného bývania

Byty v bytových domoch Kamence sú veľkometrážne, charakteristické vynikajúcimi dispozíciami a vysokým kvalitatívnym štandardom. V lokalite je plánovaná aj výstavba obchodnej galérie a k dispozícii budú aj garážové parkovacie miesta. Blok bytových domov je navrhnutý tak, aby dispozícia domov vytvárala zelené vnútrobloky bez prístupu áut, čo ocenia najmä rodiny s menšími deťmi. Obrovskou výhodou je, že ceny bytov na Kamencoch sú nižšie, ako v centre Žiliny, pritom stavba si zachováva vysoký kvalitatívny štandard a byty sú veľkometrážne.

 

Navštívte vzorový byt

Záujemcovia o projekt môžu po dohode navštíviť vzorový byt, ktorý je kompletne zariadený, klient sa môže ešte pred kúpou oboznámiť s ponúkanou kvalitou bývania.

Viac informácií: www.kamence.sk