Výnimočné bývanie

V každom zo 118 bytov v 4 bytových domoch si svoju rannú kávu vychutnáte pokojne aj na balkóne alebo na terase.

Bicykel či detský kočík bezpečne a pohodlne uložíte vo svojej pivnici.

Máte chuť nakupovať? Využite služby obchodnej galérie alebo drobné prevádzky na námestí. Tie si môžete aj prenajať a podnikať tak priamo pod svojím novým domovom.

So susedmi sa porozprávate na námestí, ktoré sa stane srdcom komunitného bývania.

Desiatky nových stromov

Žiť v meste a byť v neustálom spojení s prírodou? Rudiny II vám to doprajú. Na terasách komplexu si môžete v komunitných záhradách vypestovať kvety, paradajky alebo si iba oddýchnuť.

Záleží nám na najmenších, vaše deti sa vybláznia na ihriskách s hojdačkami, kolotočom či pieskoviskom, v susedstve areálu vyrastie hektárový park.

Areál bude napojený na križovatku mestských cyklotrás.

Občianska vybavenosť

Nový bytový komplex vyrastá v atraktívnej lokalite Hliny VI.

Výnimočná poloha – na skok do centra aj do prírody je ideálna pre mladé rodiny. Namiesto státia v zápche si rána môžete spríjemniť 5-minútovou prechádzkou s deťmi do neďalekej školy či škôlky.

Na autobusovú zástavku dovidíte z balkóna, v centre Žiliny ste za 5 minút a na výlet v prírode si nájdete čas aj po práci. V Žilinskom lesoparku ste pešo za 15 minút.

Bezproblémové parkovanie

Zabudnite na problémy s parkovaním. V komplexe Rudiny II nájdete 146 parkovacích miest – garážových statí, určených pre obyvateľov.

Aby sme ochránili srdce komplexu pred hlukom, smogom či prašnosťou, parkovacie plochy sme umiestnili na prvé a druhé podlažie domov.

Nákupná galéria bude mať vyhradené samostatné parkovanie.

Štandard či nadštandard

Všetky byty v komplexe Rudiny II sú predávané v štandardnom vybavení. So snehobielymi stenami, laminátovými podlahami a keramickými dlažbami a obkladmi v kúpeľni podľa vášho výberu, zárubňami, vstupnými aj interiérovými dverami s kovaním a tiež prípravou na svietidlá.

Radi však vyhovieme aj vašim netradičným prianiam – či už si vyberiete štandardné riešenie v cene bytu, alebo nadštandard.

KONTAKTNÝ FORMULÁR:

Páči sa vám náš projekt?

Napíšte nám.