Rudiny II – obchodné priestory v lukratívnej lokalite

Prevádzky so samostatnými vstupmi priamo zo zeleného námestia, vonkajšie parkovanie s dostatočnou kapacitou, vyhľadávané obchodné centrá v bezprostrednej blízkosti. Lokalita Rudiny II je lukratívnym miestom pre poskytovateľov služieb a obchodníkov.

Aktuálne ponúkame na prenájom 3 obchodné priestory vo výmerách:
46,03 m2 – priestor s označením 411.07
46,22 m2 – priestor s označením 111.02
43,70 m2 – priestor s označením 111.03
Pôdorysy: https://rudiny.sk/obchodne-priestory/

Podmienky prenájmu:

Cena: 21 € bez DPH / za meter mesačne / + energie.
6-mesačná zábezpeka, doba určitá – min. 5 rokov.

Výhody oproti nákupným centrám:

Nákupné centrá sú stále vyhľadávaným miestom na podnikanie, no ako sa ukázalo počas korona krízy, majú aj svoje slabšie stránky.

(čítaj viac)

Rudiny II z vtáčej perspektívy

Na námestí Rudiny II nájdete množstvo prevádzok s užitočnými službami. Jednou z nich je prevádzka kuchynského štúdia Decodom – Kuchyne Žilina – www.kuchynezilina.sk

Jej prevádzkovateľ natočil takéto zaujímavé video, kde sa môžete na náš projekt pozrieť z vtáčej perspektívy:

(čítaj viac)

Náš projekt Kamence je víťazom prestížnej ceny CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy!

Jedným z našich projektov bytovej výstavby je aj projekt novej mestskej štvrte Kamence – www.kamence.sk. Prvé tri bytové domy z tejto výstavby získali prestížne ocenenie – cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy.

Ďakujeme odbornej porote za toto vzácne ocenenie, skvelému tímu architektov kancelárie SLLA za fantasticky odvedenú prácu, húževnatému a vytrvalému tímu investora Istrofinal za to, že spoločne s dodávateľmi dokázali preniesť víziu na skutočnosť, generálnemu dodávateľovi Stavizol za spoľahlivosť a kvalitnú realizáciu, vedeniu mesta Kysucké Nové Mesto za súčinnosť pri príprave nášho projektu a samozrejme, všetkým klientom za prejavenú dôveru v kvalitu a hodnotu nášho projektu Kamence.

(čítaj viac)
1 2 3 10