Rudiny II z vtáčej perspektívy

Na námestí Rudiny II nájdete množstvo prevádzok s užitočnými službami. Jednou z nich je prevádzka kuchynského štúdia Decodom – Kuchyne Žilina – www.kuchynezilina.sk

Jej prevádzkovateľ natočil takéto zaujímavé video, kde sa môžete na náš projekt pozrieť z vtáčej perspektívy:

(čítaj viac)

Náš projekt Kamence je víťazom prestížnej ceny CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy!

Jedným z našich projektov bytovej výstavby je aj projekt novej mestskej štvrte Kamence – www.kamence.sk. Prvé tri bytové domy z tejto výstavby získali prestížne ocenenie – cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy.

Ďakujeme odbornej porote za toto vzácne ocenenie, skvelému tímu architektov kancelárie SLLA za fantasticky odvedenú prácu, húževnatému a vytrvalému tímu investora Istrofinal za to, že spoločne s dodávateľmi dokázali preniesť víziu na skutočnosť, generálnemu dodávateľovi Stavizol za spoľahlivosť a kvalitnú realizáciu, vedeniu mesta Kysucké Nové Mesto za súčinnosť pri príprave nášho projektu a samozrejme, všetkým klientom za prejavenú dôveru v kvalitu a hodnotu nášho projektu Kamence.

(čítaj viac)

Parkovacie miesta na predaj/prenájom

PRENÁJOM

Spoločnosť ISTROFINAL BD Rudiny II, s.r.o. ponúka na prenájom kryté garážové státia v objekte Rudiny II. Státia sa nachádzajú na 1. a 2 nadzemnom podlaží. Vstup do objektu garáží je vybavený elektronicky ovládanými garážovými dverami a kamerovým systémom.

Ďalšie výhody: novostavba, čisté a bezpečné prostredie, možnosť vybrať si z rôznych výmer.

Cena prenájmu je 70 € s DPH / mesiac.

V prípade záujmu o viac informácií a obhliadku prosím kontaktujte našu realitnú manažérku:

Lenka Wachová, 0902 554 232 alebo e-mailom na: predaj@istrofinal.sk

PREDAJ

Chcete konečne pohodlne a bez starostí zaparkovať svoje milované auto na svojom vlastnom parkovacom mieste v bezpečnej krytej garáži?

(čítaj viac)
1 2 3 10