Majte to do práce na skok: Obchodné priestory na prenájom

Zobudiť sa, dopriať si raňajky s výhľadom na krásy okolitej prírody a výťahom sa zviesť do obchodu – svojho vlastného. Tak vyzerá sen nejedného podnikateľa. Nie je to tak dávno, čo majitelia domov mali obchodné priestory na prízemí svojej nehnuteľnosti. Ak sa rozhodnete pre bývanie v žilinskom komplexe Rudiny II, môžete si dopriať rovnaký komfort.

Jedinečný komplex Rudiny II vyrastie na území medzi sídliskami Hliny a Solinky v Žiline. Okrem 118 bytových jednotiek bude jeho súčasťou aj komunitné námestie, nákupná galéria a tiež obchodné priestory. Práve tu nájdete ideálny priestor pre svoje podnikanie.

Obchodné priestory na prenájom v Žiline

Komplex Rudiny II sa skladá zo 4 bytových domov, ktoré medzi sebou vytvárajú živé spoločenské centrum. Na prízemí nájdete voľné obchodné priestory na prenájom.

Aktuálne nájdete v cenníku ponuku priestorov v bytovom bloku A. Vybrať si môžete z menších priestorov s rozlohou okolo 36 metrov štvorcových, rovnako ako aj z veľkorysejších obchodov s rozmerom okolo 103 metrov štvorcových.

Výhody našich obchodných priestorov:
  • obchodné priestory sú orientované smerom k námestiu
  • ide o úplne nové komerčné jednotky v novostavbe
  • ideálne miesto pre drobné služby, ktoré zvýšia úroveň občianskej vybavenosti v lokalite: kvetinárstvo, kaderníctvo či pekáreň, kaviarnička alebo zelovoc…
  • pestrá ponuka priestorov s rozličnými rozmermi
  • výhodná lokalita – medzi sídliskami Hliny a Solinky
Musím byť majiteľom bytu?

Pýtate, sa či musíte byť majiteľom bytu v komplexe Rudiny II, aby ste si mohli prenajať obchodný priestor? Nemusíte. Obchodné jednotky si môžete prenajať bez ohľadu na to, či bývate v komplexe, alebo niekde inde.

Máte záujem o obchodný priestor alebo sa chcete o tejto možnosti dozvedieť viac? Napíšte nám na e-mail vavrova@istrofinal.sk alebo zavolajte na číslo 0902 554 232.