Rudiny II – obchodné priestory v lukratívnej lokalite

Prevádzky so samostatnými vstupmi priamo zo zeleného námestia, vonkajšie parkovanie s dostatočnou kapacitou, vyhľadávané obchodné centrá v bezprostrednej blízkosti. Lokalita Rudiny II je lukratívnym miestom pre poskytovateľov služieb a obchodníkov.

Aktuálne ponúkame na prenájom 2 obchodné priestory vo výmerách:
48,50 m2 – priestor s označením 411.07
73,50 m2 – priestor s označením D 411.05

Pôdorysy: https://rudiny.sk/obchodne-priestory/

Výhody oproti nákupným centrám:

Nákupné centrá sú stále vyhľadávaným miestom na podnikanie, no ako sa ukázalo počas korona krízy, majú aj svoje slabšie stránky. Spoločné klimatizované priestory sú náročné na udržiavanie a hygienu, preto nákupné centrá otvárali medzi poslednými. Mať samostatný vchod zvonku a možnosť parkovať vonku je veľkou výhodou, pričom námestie na Rudinách II disponuje 20-timi prevádzkami a smelo sa kapacitou vyrovná obchodnému centru. Obchodná galéria Naša, ktorá priamo nadväzuje na námestie poskytuje denný prílev kupujúcich – jej prevádzky ako DM drogerie, TEDi a Kik sú denno-denne vyhľadávanými obchodmi obyvateľmi spádových oblastí Hliny, Solinky, Bôrik, Bytčica aj Hájik. Blízkosť hypermarketu a Lidlu je tiež veľkým plus.

Prevádzky na námestí Rudiny II:

Ševt papiernictvo / Farmamarket Gurmantéka / Pizza Mania / 2Ja Café / Vinotéka Wine Taste / Decodom / Kaderníctvo / Barber / Maira galantéria / Body&Brain yoga / Trafika Novinky / Brows Nicol Blaško

Mení sa trend nákupného a spotrebiteľského správania?

Máme dojem, že áno. Ľudia vyhľadávajú bezpečné zóny. Požadujú tiež dobrý prístup dopravnými prostriedkami, bezplatné parkovanie, oceňujú služby, ktoré majú dostupné na skok od domu.

Na Rudinách II je priestor pre 20 prevádzok s vlastným vchodom, zázemím, open air parkovacím miestom a výbornou infraštruktúrou – aktuálne sú k dispozícii na prenájom 2 priestory pre prevádzky vo výmerách 43-46 m2. Ak by ste si priestory chceli obhliadnuť osobne, kontaktujte nás na čísle 0903 554 201 alebo e-mailom na info@istrofinal.sk

Priestor 111.03:

Priestor 411.07:

Priestor 411.05: