Rudiny II spúšťajú predaj bytov vo všetkých štyroch bytových domoch

Multifunkčné bytové centrum Rudiny II na Hlinách VI plánuje odovzdanie prvých bytov do užívania už na jar 2020. Aktuálne je spustený predaj bytov vo všetkých 4 bytových domoch, klienti si tak môžu vybrať z veľkorysej ponuky rôznych veľkostí a dispozícií bytov.

Na svoje si prídu milovníci prírody – v ponuke sú byty s predzáhradkami a pre všetkých majiteľov bytov budú k dispozícii rozľahlé komunitné záhrady. V bezprostrednej blízkosti obytného bloku je plánovaná revitalizácia parku a celá štvrť bude napojená na mestskú cyklotrasu.

Rudiny II sa nachádzajú v lukratívnej lokalite na Hlinách VI. Projekt je jedinečný tým, aké vybavenie poskytne majiteľom bytov – okrem spomínaných záhrad, blízkeho parku, venčoviska, ihriska a športoviska, bude srdcom objektu námestie s kaviarňami a drobnými prevádzkami. Ak sa vidíte ako majiteľ útulnej kaviarne, či máte iný podnikateľský plán, tieto priestory budú určené na prenájom. V pešej dostupnosti je nákupná galéria a dva potravinové reťazce.

Celý koncept bývania je nastavený pre pohodlný a aktívny život – na skok do mesta i do prírody. Obrovskou výhodou je riešenie parkovania – v novej štvrti pribudne viac ako 100 krytých parkovacích miest priamo v bytových domoch. K dispozícií budú aj vonkajšie parkovacie miesta.

 

„Najväčší dôraz sme kládli na komfort súčasných aj budúcich obyvateľov lokality. Obytná časť bytových domov sa začína až na treťom podlaží. V každom bytovom dome je dostatok parkovacích miest ukrytých na prvom a druhom nadzemnom podlaží. Naším zámerom bolo odbremeniť verejné plochy od automobilov a vytvoriť tak bezpečné bývanie nielen pre rodiny s deťmi,“ vysvetľuje Matej Kováč, riaditeľ developmentu spoločnosti Istrofinal, ktorá za týmto ambicióznym projektom stojí.

V okolí nájdu budúci obyvatelia kvalitné školy, škôlky aj zdravotné stredisko, do centra sa dostanú bez problémov a zároveň budú mať k dispozícii nekonečné možnosti na trávenie voľného času – od adrenalínových športov až po pokojnú prechádzku v lesoparku, ktorý je od budúceho nového námestia vzdialený asi 15 minút pešo.

„Naším cieľom je vybudovať priestor pre život aktívneho človeka – do úplného centra mesta aj do prírody to bude mať na skok, školy, obchody či lekárov len pár krokov od domu. Naši klienti nebudú musieť tráviť čas v aute vozením detí do školy a na krúžky. Všade sa dostanú pohodlne aj pešo, prípadne na bicykli. V rámci areálu rátame tiež s detským a multifunkčným športovým ihriskom,” dodáva M. Kováč.