Rudiny II: Nové bývanie v Žiline plné zelene

Bývanie pre nás nie je „iba” o tom mať strechu nad hlavou.

Je to aj pocit, ktorý zažijeme po otvorení dverí. Chceme, aby ste sa domov tešili, aby sa mali vaše deti kde hrať, aby ste boli obklopení nielen kvalitnými materiálmi, ale aj kvalitným priestorom. Lebo práve ten najviac ovplyvňuje kvalitu našich životov. 

Kým sme navrhli bývanie, v ktorom by sme sami túžili žiť, dalo nám to zabrať. Aj preto sa teraz púšťame do projektu, aký v Žiline ešte nebol. Ak hľadáte bezpečné a pokojné miesto pre svoju rodinu, plné zelene s výbornou občianskou vybavenosťou, Rudiny II sú pre vás ideálne.

Čím sú Rudiny II unikátne?

Komunitné záhrady na streche

Záleží nám na prírode a radi v nej trávime čas. Je to výborný oddych a reset po zlom dni či namáhavom týždni. Bývať budete v obklopení zelene – ako môžete vidieť na vizualizáciách projektu, nebude o ňu núdza. 

Komunitné záhrady postupne dobýjajú svet a sme radi, že Rudiny II budú prvou stavbou v Žiline, ktorá zvýši kvalitu života obyvateľom týmto riešením.

Na skok do centra, prírody aj obchodu

S výstavbou v mestskej časti Rudiny II sa počítalo už v územnom pláne mesta Žiliny z roku 1978. Aj preto je tu dnes občianska vybavenosť na špičkovej úrovni. Keď sa vám pri pečení minie múka, zájsť do obchodu bude rovnako jednoduché ako si požičať od susedy.

Len pár minút od vášho bytu je škola, škôlka, autobusová zástavka či nemocnica. A čo centrum mesta? To máte tiež na skok, autom ste tam za 5 minút a peši za 15.

Rudiny II sa môžu pochváli skvelou polohou – každý zo 118 bytov má terasu alebo balkón, z ktorého si budete môcť vychutnať rannú kávu. Napríklad aj s výhľadom na Strážovské vrchy či Malú Fatru.

Spojenie s prírodou však nie je iba vizuálne. Výlet do Žilinského lesoparku si môžete urobiť aj po práci – peši sa tam dostanete za 15 minút, neďaleko je tiež udržiavaný park Bôrik a pod oknami vyrastie veľký hektárový park.

Milovníkov športu a turistiky poteší výborný prístup do obľúbenej Višňovskej doliny a prepojenie s cyklotrasami.

Okrem plánovanej obchodnej galérie budú súčasťou nového bytového komplexu aj menšie prevádzky pod každým bytovým domom – ideálne miesto pre vás pre drobné podnikanie, ktoré môžete mať doslova na pár krokov od svojho domova. 

Skvelé bývanie pre rodiny s deťmi
Nielen neďaleká škola a škôlka či kopec zelene robia z Rudín skvelé, pokojné a bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi.
Vaše ratolesti sa v bezpečí do sýtosti vybláznia na detských ihriskách s hojdačkami, šmykľavkami, pieskoviskom a plochou pre loptové hry. Kým sa vaše deti budú zabávať, vy si môžete dopriať chvíľku na námestí, dať si kávu v jednej z drobných prevádzok na námestí alebo porozprávať sa so susedmi. 
Nezabudli sme ani na štvornohých miláčikov, pre ktorých máme v pláne venčovisko.
Byty aj pre najnáročnejších
A čo samotné bývanie? Čakajú na vás dvoj-, troj- aj štvorizbové byte a pre náročnejších tiež mezonety.
Máte radi originálne riešenia alebo veľkorysé priestory? Určite oceníte možnosť spojiť viac bytových jednotiek do jedného celku, nábytok na mieru a radi vyhovieme aj ďalším vašim netradičným prianiam – či už si vyberiete štandardné riešenie v cene bytu, alebo nadštandard.
V oboch prípadoch vám poskytneme široký výber materiálových prevedení zariadenia, riešenia na mieru, špičkový individuálny prístup dizajnérov a odborníkov.
Ak si vyberiete byt v komplexe Rudiny II, vybavíme všetko za vás – od predaja starej nehnuteľnosti cez financovanie nového bývania až po poistenie domácnosti. V prípade potreby tiež zabezpečíme bývanie prispôsobené pre imobilných.
Bezproblémové parkovanie
Nielen sídliská, ale aj centrum Žiliny trápi problém s parkovaním. Hoci v komplexe Rudiny II bude 118 bytov, parkovacích miest máme naplánovaných dokonca viac ako bytov.
Vieme, že čas je dnes jednou z najdôležitejších komodít, a tak vždy po práci či výlete bezproblémov nájdete voľné miesto na státie.
Nielen vy, ale aj vaši hostia. Pre lepšiu kvalitu bývania budú parkovacie plochy umiestnené na prvom a druhom podlaží komplexe.
Takto ochránime srdce komplexu s námestím so spoločenským životom pred hlukom, prachom a smogom. Zároveň k dispozícii budú pivničné priestory, kde ľahko a bezpečne „zaparkujete” kočík či bicykel.
Chcete sa niečo spýtať alebo zaradiť svoje meno do poradovníka? Napíšte nám na e-mail vavrova@istrofinal.sk alebo si dohodnite stretnutie telefonicky 0902 554 232.