Atraktívne miesto pre Vaše podnikanie

Srdcom obytnej zóny Rudiny II je námestie lemované drobnými obchodnými prevádzkami. Každodenný prílev zákazníkov zo širokého okolia zabezpečuje bezprostredná blízkosť troch obchodných centier – Hypermarket Tesco, Supermarket Lidl a Obchodná galéria Naša. Vďaka tejto polohe sú Rudiny II ideálnym priestorom pre rozšírenie podnikateľských aktivít v oblasti obchodu a služieb alebo naštartovanie nového podnikania.

Bývanie

Lukratívna lokalita Hliny VI – projekt je výnimočný spojením 4 bytových domov s námestím, obchodnými prevádzkami, ihriskami a športoviskami. Námestím prechádza frekventovaná pešia zóna Centrum – Hliny – Solinky.

Obchod a služby

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Tesco Hypermarket, Lidl, Nákupná galéria Naša s prevádzkami DM Drogerie, KiK, TEDi a SUPER ZOO. Zóna disponuje dostatočným počtom parkovacích miest pre zákazníkov, v blízkosti sa nachádzajú aj autobusové zastávky.

Služby

Koncept 20 obchodných prevádzok na námestí je zostavený za účelom pravidelného používania zo strany obyvateľov lokality. Na námestí budú kaviarne, bistro s rýchlym občerstvením, banka, pošta, notár, kaderník, kvetinárstvo a iné.

Prenájom priestorov

K dispozícii na dlhodobý prenájom sú prevádzky s rozlohou od 28 m2 do 104 m2. Prevádzky majú rôznu dispozíciu a rozhlohu. Cena prenájmu je stanovená podľa veľkosti a typu prevádzky. Plánované spustenie námestia do prevádzky je november 2020. Informačný materiál k prenájmu obchodných priestorov tu.

Máte záujem o viac informácií?

Kontaktujte nás, radi sa s Vami stretneme a osobne preberieme možnosti spolupráce:

JUDr. Ivana Tkáčová
0911 861 507
tkacova@istrofinal.sk